Movies
Ratings
1363
The HousemaidRated ★ 3.5
Bad TeacherRated ★ 4.0
SiratRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 5.0
SpencerRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
LonglegsRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 5.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5