Movies
Ratings
288
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
RinguRated ★ 2.0
ScreamRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 3.0- JungleFish2Rated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.5
AntzRated ★ 2.5
What Dreams May ComeRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 1.5