Movies
Ratings
631
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Last Night in SohoRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0