Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
QuizRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Hymn of DeathRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Dancing the Waltz AloneRated ★ 4.0