Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
PainkillerRated ★ 4.0
The DaysRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 2.0
JumongRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.0
The PacificRated ★ 1.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
LiveRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5