Titles you rated
The Sum of All FearsRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everybody's FineRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Keeping MumRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.5
The Pope's ExorcistRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The VillageRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
BeirutRated ★ 3.0
SyrianaRated ★ 3.5