Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.5