Titles you rated
EnchantedRated ★ 3.5
Hannah ArendtRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
RebeccaRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Romantic HeavenRated ★ 3.5
The CircleRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 3.0
NerudaRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.0
Voices of a Distant StarRated ★ 2.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 1.5
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 4.0
I am a CatRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 2.5
Railroad ManRated ★ 3.5
FameRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Yourself and YoursRated ★ 2.5