Movies
Ratings
252
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5