Series
Ratings
56
Running ManRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Youn's StayRated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 0.5
Youn's KitchenRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
Love NaggersRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
LiveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0