Series
Ratings
38
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0