Series
Ratings
31
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 5.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Duty After SchoolRated ★ 2.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0