Movies
Ratings
1084
Transformers OneRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Beauty WaterRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5