Movies
Ratings
264
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5