Movies
Ratings
221
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Jeepers Creepers 2Rated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Scary Movie 5Rated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0