Titles you rated
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
Matthias and MaximeRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
The TaleRated ★ 3.5