Series
Ratings
26
Love GenerationRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0- Stepmother and Daughter's Blues Final 2024 SpecialRated ★ 4.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0