Titles you rated
Cain and AbelRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5