Titles you rated
PredestinationRated ★ 1.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 1.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.5
InsaneRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 1.0
Blue JasmineRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 2.0
As Good As It GetsRated ★ 1.5
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 1.5
NightcrawlerRated ★ 1.5
Patriots DayRated ★ 2.0
BrokenRated ★ 1.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 1.5
The WhistleblowerRated ★ 1.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5