Movies
Ratings
66
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
PrometheusRated ★ 4.0