Series
Ratings
117
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
BonesRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Burn NoticeRated ★ 3.0
Burn NoticeRated ★ 3.0
Burn NoticeRated ★ 3.0
Burn NoticeRated ★ 3.0
Burn NoticeRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
CastleRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5