Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0