Titles you rated
Under SiegeRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0