Movies
Ratings
877
The GodfatherRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
SidewaysRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 2.0