Movies
Ratings
511
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
When This Summer is OverRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0- Boy in the PoolRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0