Series
Ratings
87
UzumakiRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5- Hanjibung SegajokRated ★ 4.5
- VirtueRated ★ 4.0
- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 2.5
- LA ArirangRated ★ 3.0
- Run HanyRated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
5th RepublicRated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- JealousyRated ★ 4.5
Love in Your BosomRated ★ 4.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0