Movies
Ratings
977
KillersRated ★ 3.5
From Russia with LoveRated ★ 3.5
The DefenderRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.5
First StrikeRated ★ 3.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
577 ProjectRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 4.5
Benny & JoonRated ★ 4.0
Police AcademyRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.5
Once Upon a Time in China IIRated ★ 3.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 3.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 3.5