Titles you rated
Money HeistRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5