Series
Ratings
21
House of CardsRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
MovingRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5