Series
Ratings
226
Sonny BoyRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Good-Good, the Fortune CatRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5- TrickRated ★ 4.0
- プライドRated ★ 3.0
HERO2014Rated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.5- RNARated ★ 3.5
UnfairRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 3.0- Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
素直になれなくてRated ★ 3.0
A Town Without SeasonsRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0