Titles you rated
FlowRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.0
HAIKYU!! VS the Little GiantRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Atlantis RisingRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Dirty MoneyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Gray MattersRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 1.0
HarbinRated ★ 3.0