Titles you rated
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
The Hunting WivesRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- ToGetHerRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0