Titles you rated
SurrogatesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0