Movies
Ratings
1108
Big DaddyRated ★ 5.0
Space JamRated ★ 5.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 4.0
The EscapistRated ★ 3.0
Men of HonorRated ★ 4.0
FridaRated ★ 5.0
AliRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
The King of MasksRated ★ 4.0
BabeRated ★ 5.0
PaybackRated ★ 4.0
CapoteRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Finding NeverlandRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Welcome to the RileysRated ★ 2.0
Escape from AlcatrazRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.0