Titles you rated
WantedRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0