Titles you rated
If Talking PaidRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 4.0