Movies
Ratings
290
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 2.5
Initiation LoveRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 0.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
CracksRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0