Titles you rated
DuneRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 0.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0