Titles you rated
- すいかRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Station ElevenRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The PalaceRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0