Titles you rated
The MissionRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.0
About a BoyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0- SawRated ★ 3.0
La Femme NikitaRated ★ 3.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0