Movies
Ratings
255
The WailingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5