Titles you rated
Flying ColorsRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 4.0
Area 88Rated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
SullyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
CencorollRated ★ 4.0
KiteRated ★ 4.0- HerstoryRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5- Kimchi WarriorRated ★ 0.5
Premium RushRated ★ 4.0
Warriors of the Rainbow: Seediq Bale - Part 1: The Sun FlagRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0