Movies
Ratings
889 晩秋Rated ★ 4.0 晩秋Rated ★ 4.0
 Claire's CameraRated ★ 4.0 Claire's CameraRated ★ 4.0
 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
 Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5 Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
 SilencedRated ★ 3.0 SilencedRated ★ 3.0
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
 MotherRated ★ 4.0 MotherRated ★ 4.0
 A Tale of Two SistersRated ★ 4.0 A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
 ParasiteRated ★ 4.0 ParasiteRated ★ 4.0
 InterstellarRated ★ 4.0 InterstellarRated ★ 4.0
 LucyRated ★ 3.0 LucyRated ★ 3.0
 MaggieRated ★ 3.5 MaggieRated ★ 3.5
 Moonlight ExpressRated ★ 3.5 Moonlight ExpressRated ★ 3.5
 Better DaysRated ★ 3.5 Better DaysRated ★ 3.5
 It's a Summer Film!Rated ★ 4.0 It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
 Decision to LeaveRated ★ 4.5 Decision to LeaveRated ★ 4.5
 CallRated ★ 3.5 CallRated ★ 3.5
 After YangRated ★ 4.0 After YangRated ★ 4.0
 Memories of MatsukoRated ★ 3.0 Memories of MatsukoRated ★ 3.0
 Drive My CarRated ★ 4.0 Drive My CarRated ★ 4.0