Series
Ratings
80
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 1.5
MotherRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 2.5- GokusenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0