Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.0
The SwitchRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
Love in MagicRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
The Back-Up PlanRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
White NightRated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
CouplesRated ★ 5.0