Titles you rated
Secret(working title)Rated ★ 3.5
1st KissRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5