Titles you rated
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0