Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Bomb ScaredRated ★ 3.5
The DiscipleRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
A SunRated ★ 4.5
The Sea InsideRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Painted FireRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 4.5
The White TigerRated ★ 4.5
A Good Rain KnowsRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0