Series
Ratings
105
All About EveRated ★ 2.5
HotelierRated ★ 2.5- The Final MatchRated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0- JealousyRated ★ 4.0
- One of A PairRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 5.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 2.5- 魔王Rated ★ 2.5
Cain and AbelRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0