Titles you rated
The OthersRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Divine FuryRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 2.5